2014-11-19

Zagłosuj na Kulinarnych Odkrywców!

Grupa uczniów z kl.IV-VI wraz z opiekunem - p. Dąbrówką Olejnik, wzięła udział w konkursie „Kulinarni Odkrywcy”, zorganizowanym przez sklep „Tesco”. Nakręcili filmik w języku angielskim pt. „Pan and Pot”, w którym to przygotowali przepyszne owocowe szaszłyki w czekoladzie. W rolę kucharek wcieliły się: Marta Walkowiak z kl. V i Nadia Caban z kl. VI b. Natomiast w roli owoców wystąpiły: Marta Ciba z kl. IV b, Julia Nowicka z kl. IV a, Karina Wachowicz z kl. V, Anna Radka z kl. VI b.
Aby przybliżyć ich i szkołę do wygranej niezbędne są Wasze głosy, które można oddać rejestrując się na stronie www.tescodlaszkol.pl.
Głosować można codziennie, aż do 15 grudnia 2014 r. Liczymy na Wasze głosy!

Serdecznie dziękujemy Państwu Sola za umożliwienie nakręcenia filmiku w kawiarni „Busola.