2015-03-06

Strzelcy na podium

W czwartek 5 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanych po raz pierwszy Mistrzostwach Powiatu w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Obie nasze drużyny ,,wystrzelały" drugie miejsca. W składzie drużyny szkoły podstawowej znaleźli się: Klaudia ZiółekAntoni Szklarski i Paweł Tomoń. Drużynę gimnazjum stanowili: Martyna ŻuchowskaSebastian ŻuchowskiAndrzej Ziółkowski i rezerwowy Jakub Makowski. Reprezentanci gimnazjum zgromadzili 200 punktów, a ich młodsi koledzy 144 punkty. Oprócz naszych reprezentantów w zawodach uczestniczyły szkoły: ZS Czernin, ZS Drzonowo, ZS Siemyśl, SP nr 2 Kołobrzeg, SP nr 5 Kołobrzeg, Gimnazjum nr 2 Kołobrzeg, Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg. Gratulujemy!