2015-04-10

Targi Edukacyjne

W czwartek 9 kwietnia 2015 r. uczniowie klas III gimnazjum uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Zespole Szkół im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu. Targi skierowane były do młodzieży gimnazjalnej, która miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą szkół ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego. W targach wystawiły się szkoły i placówki oświatowe z terenu powiatu, jak również instytucje takie jak: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Koszalina, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Koszalina czy Młodzieżowe Centrum Kariery z Trzebiatowa. Gimnazjaliści, którzy odwiedzili targi mieli okazję skonsultować swój wybór z doradcami i przedstawicielami placówek oświatowych. Spotkali też naszych absolwentów, dziś uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy na targach prezentowali swoje nowe szkoły.