2015-04-19

Powodzenia na egzaminie!

Maraton egzaminacyjny dla uczniów klas III gimnazjum rozpocznie się 21 kwietnia o godzinie 9 testem z historii i wiedzy o społeczeństwie. Dwie godziny później czeka ich sprawdzian z języka polskiego. W środę 22 kwietnia o godzinie 9 gimnazjaliści dostaną arkusze z pytaniami z zakresu przedmiotów przyrodniczych. O 11 z kolei będzie na nich czekał egzamin, którego większość z nich obawia się najbardziej - matematyka. W ostatni dzień egzaminów uczniowie będą wykazywać się znajomością języka obcego. O godzinie 9 na poziomie podstawowym, a o 11 na poziomie rozszerzonym. Zadania z historii i wiedzy o społeczeństwie, przedmiotów przyrodniczych i języka obcego ‎nowożytnego na poziomie podstawowym mają formę zamkniętą. W arkuszu egzaminacyjnym ‎z języka polskiego, matematyki i języka obcego na poziomie rozszerzonym oprócz zadań ‎zamkniętych znajdują się również zadania otwarte.

Trzymamy kciuki za wszystkich zdających. Powodzenia!