2021-12-15

Nasze "Złotka"!

Rewelacyjne spisała się drużyna dziewcząt naszej szkoły rywalizująca dziś w Kołobrzegu w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 - 2008). Po zaciętych pojedynkach nasza ekipa okazała się najlepszym zespołem zawodów! Tym samym nasze uczennice wywalczyły prawo uczestnictwa w kolejnym etapie rozgrywek. Złote dziewczyny to: Maria Makowska, Justyna Klimorowska, Angelika Plesiak, Małgorzata Zając, Magdalena Bartczak, Agata Stanisławczyk, Zuzanna Kameduła, Amelia Klukowska, Zuzanna Bolechowska, Maja Rojek, Laura Pietrzak, Sara Hofman i Oliwia Piekarz. Brawo! Koszt przejazdu na zawody pokryty został z dotacji Gmina Ustronie Morskie dla Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół".