Dziewczynki z zapałkami

Już po raz drugi w naszej szkole odbyło się przedstawienie z udziałem rodziców, nauczycieli i uczniów.
Okres gorączkowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, mimo wszystko jest czasem refleksji i czasem, w którym dokonujemy analizy naszych dokonań. Jest to także czas zadumy nad naszą przyszłością. Dlatego też, aby "obudzić" prawdziwego Ducha Świąt i aby podzielić się naszymi spostrzeżeniami przygotowaliśmy spektakl pt. " Dziewczynki z zapałkami".
Scenariusz przedstawienia powstał na podstawie znanej baśni Hansa Christiana Andersena. W świąteczny nastrój wprowadzily nas kolędy zagrane przez Dętą Orkiestrę Morka.
W role głównych bohaterów wcielili się: Agnieszka Krahl, Sylwia Kręglewska, Grzegorz Pytloch, Adam Depta, Zuzanna Pytloch, Lena Michałowska, Aleksandra Brzózka, Sonia Staszak, Maria Lewandowska,Remigiusz Kręglewski, Damian Kubiak, aniołki: Justyna Klimorowska i Agata Stanisławczyk.
Widzowie nagrodzili spektakl gromkimi brawami.