Wiosenny zawrót głowy

Pierwszy dzień wiosny był okazją do przeprowadzenia w gimnazjum kolejnego etapu konkursu „Klasa z klasą”. Rywalizacja przebiegała w nastroju świąteczno – wiosenno – kulinarnym. Ocenie podlegał kosz pisanek przygotowanych przez uczniów na zajęciach technicznych, wiosenny deser oraz kolorowe, pomysłowe i oryginalne stroje uczniów i wychowawców. W wiosennym konkursie zwyciężyła klasa III B, nieznacznie wyprzedzając II A. W dwóch konkurencjach: pisanki i deser obie klasy uzyskały taką samą liczbę punktów. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa I B, kolejne miejsca zajęły IIB, IA i IIIA. Jurorów najbardziej zachwyciły tęczowe desery IIA, wspaniały tort w kwiatki IIIB, Jakub w roli „Pana Wiosny”, marynarka Łukasza oraz fryzura p. Renaty. Na zakończenie Dyrektor Mariola Ostrowska pogratulowała samorządowi pomysłu, a wszystkim uczniom realizacji konkursowych zadań.