2016-10-03

Piłkarskie eliminacje

Pewnym zwycięstwem naszej drużyny chłopców zakończyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej w ramach Gimnazjady przeprowadzone na przyszkolnym „Orliku” w Ustroniu Morskim. Tym samym chłopcy wywalczyli prawo udziału w finale powiatowym, który odbędzie się w najbliższym czasie w Kołobrzegu. Szkołę reprezentowali: Andrzej ZiółkowskiSzymon MillerCezary ZiółekDominik LewandowskiWiktor MakowskiTomasz KotlińskiBeniamin KochmanArkadiusz TaramasAdrian FlorczykKonrad Rymarczyk i Kamil Szuliński. Dziewczęta zagrały mniej skutecznie plasując się na trzeciej pozycji. W składzie znalazły się: Julia BałtruszisMartyna KudlińskaMalwina PiekarzOliwia BujniewiczAlicja HaratykMartyna NowakKlaudia ZiółekZofia HaratykIwona WoszczakKamila Kameduła i Marta Kucharycz.