2016-10-04

Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu!

W ramach Szkolnego Programu Profilaktyki nasza szkoła realizować będzie projekt „Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu”.
Projekt angażuje całe środowisko szkolne - uczniów, ich rodziny, nauczycieli, dyrekcję, pracowników szkoły oraz lokalne instytucje.
W ramach projektu, od października do grudnia, realizowane będą działania mające na celu szerzenie wiedzy w zakresie profilaktyki uzależnień, a także dobroczynnych skutków prowadzenia zdrowego stylu życia. Będą to warsztaty teoretyczne i praktyczne, zawody sportowe, lekcje poglądowe, konkursy plastyczne, prezentacje  multimedialne, warsztaty kulinarne.
Inauguracją projektu była impreza sportowa, która odbyła się na stadionie w Ustroniu Morskim we wtorek, 27 września - „Sprintem po zdrowie”.