2017-01-17

Szkoła zagrała z Orkiestrą

W 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabrakło uczniów, rodziców i nauczycieli. Przygotowana przez szkołę loteria fantowa dla dzieci i dorosłych cieszyła się dużym powodzeniem, a po losy trzeba było stać w długiej kolejce. Nagrodą za oczekiwanie były wylosowane przez dzieci zabawki, książki, maskotki, dorośli mogli otrzymać min. talony na zabiegi rehabilitacyjne, usługę fryzjerską czy romantyczną kolację. Ruch panował także w kawiarence, gdzie można było wypić kawę i zjeść pyszne ciasto upieczone przez uczniów i rodziców. Wyjątkowo liczna była w tym roku grupa wolontariuszy, którzy cały dzień przemierzali ulice Ustronia zbierając datki do puszek WOŚP. W tym roku udało się zebrać 27052,81 zł. Wszystkim, którzy zagrali dla Orkiestry serdecznie dziękujemy.