2017-04-27

Sukcesy w 40 Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Jubileuszowy 40 Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu. Zawody organizowane były przez kołobrzeskich policjantów, a całość zdominowali po raz kolejny przedstawiciele naszej szkoły podstawowej i gimnazjum. Wśród młodszych uczniów Wiktoria Rudzka zajęła pierwsze, a Robert Żolik drugie miejsce. Drużynowo najlepsza również była ekipa z Ustronia Morskiego wyprzedzając kołobrzeską SP nr 4 oraz podstawówkę z Dygowa. W skład drużyny oprócz Wiktorii i Roberta wchodzili także Nikola Liszka i Jakub Węclewski. Wśród gimnazjalistów Daniel Makowski zajął indywidualnie trzecie miejsce, drużynowo najlepsi po raz kolejny okazali się nasi gimnazjaliści, wyprzedzając kołobrzeskie gimnazja nr 3 i nr 1. W skład naszej drużyny wchodzili: Daniel Makowski, Maciej Michalak i Patryk Górnowski. Przygotowania do konkursu odbywały się pod kierunkiem p.Tadeusza Winnika. Wśród zadań konkursowych był test z przepisów ruchu drogowego, pokonanie toru przeszkód oraz sprawdzian z pierwszej pomocy przedmedycznej. Na najlepszych, jako nagroda czekały rowery górskie.