KINDER + SPORT 2018

Ogromne emocje, moc wrażeń, łzy szczęścia i smak porażki towarzyszyły meczom półfinałowym KINDER + SPORT 2018 w Koszalinie w dniu 17.03.2018 r. Z 18 startujących zespołów do finału wojewódzkiego awans otrzymały cztery. O krok od sprawienia miłej niespodzianki były zawodniczki naszego klubu w składzie Justyna Klimorowska, Laura Pietrzak oraz Maria Makowska. Po bardzo dobrych meczach dających prawo gry o start w finale, dziewczęta przystąpiły do decydującego pojedynku z zespołem KPS Czaplinek. Szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą. Kiedy przy wyniku 18 – 16 dla ustronianek wydawało się, że  zwycięstwo jest po naszej stronie, przytrafiły się błędy, które przyniosły sukces zawodniczkom z Czaplinka. Mecz zakończył się wynikiem 22 – 20 (mecze rozgrywane do 21 pkt). Druga „dwójeczka”, która wywalczyła awans do półfinału, osłabiona kontuzjowaną Oliwią Surdyk grała ze zmiennym szczęściem. Agata Stanisławczyk i Roksana Hofman zanotowały w turnieju cztery zwycięstwa i tyle samo porażek. Wynik nie uprawniał do gry o finał. Gratulacje dla zawodniczek! Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły dwa zespoły z Goleniowa, drużyna z Czaplinka i Wałcza.