Dzień Dziecka na sportowo

Reprezentacje klas przystąpiły dziś do rozgrywek sportowych zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Uczniowie klas I - III SP i IV - VI SP rywalizowały w Międzyklasowym Turnieju Gry w "Dwa Ognie", natomiast ich starsi koledzy z klas VII SP oraz II - III Gim. walczyli w Międzyklasowym Turnieju Gry w Ringo. Emocji było mnóstwo, każda klasa wykazała się dużym zaangażowaniem toteż organizatorzy postanowili w jednakowy sposób nagrodzić wszystkie zespoły - pamiątkowe dyplomy uczestnictwa oraz torby z cukierkami powędrowały na ręce wszystkich gospodarzy klas. Wszystkim dzieciom z okazji zbliżającego się "Dnia Dziecka" życzymy uśmiechu i samych słonecznych dni.