Turniej Piłki Nożnej

W dniu 09.09.2018 r. (niedziela) na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu odbędzie się Turniej Piłki Nożnej reprezentacji szkół podstawowych 10 - cio latków. Do turnieju zaproszonych zostało osiem szkół z Ustronia Morskiego, Kołobrzegu, Gościna, Dygowa, Siemyśla, Myślina, Drzonowa i Charzyna. Dla uczestników i kibiców organizatorzy zaplanowali różne atrakcje: bezpłatny park zabaw dla dzieci, dmuchańce, kulki, malowanie twarzy, a także dostępne będą stoiska gastronomiczne. Poza tym na szkołę, która najlepiej będzie dopingować swoją drużynę czeka atrakcyjna nagroda. Uczniów naszej szkoły (roczniki 2008 i mł.), którzy chcieliby wziąć udział w turnieju zapraszamy w czwartek na godzinę 17.00 na stadion piłkarski, na trening "Astry". A wszystkich zachęcamy do kibicowania naszej drużynie!