Memoriał im. Michała Barty

Na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym w Kołobrzegu odbył się XX Memoriał im. Michała Barty. Zawody te, to mityng lekkoatletyczny organizowany regularnie od 1999 roku. Zawody są hołdem dla zmarłego w 1996 roku kołobrzeskiego oszczepnika, trenera i wychowawcy młodzieży Michała Barty. W sportowych zmaganiach wzięła udział osiemnastoosobowa reprezentacja naszej szkoły, która wywalczyła osiem medali. Najlepsze „trójki” otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale.

Na podium stanęli:

Roksana Hofman – II miejsce w biegu na 60 m

Alicja Szubert – II miejsce w biegu na 600 m

Sammy Dudek – II miejsce w biegu 1000 m

Marta Kucharycz – I miejsce w pchnięciu kulą

Marta Kucharycz – I miejsce w rzucie oszczepem

Katarzyna Pluta – III miejsce w pchnięciu kulą

Oskar Malarewicz – III miejsce w biegu na 100 m

Oskar Malarewicz – III miejsce w biegu na 300 m

Ponadto szkołę reprezentowali: Maria Makowska, Justyna Klimorowska, Oliwia Surdyk, Sara Hofman, Aleksandra Sałach, Natalia Bodzioch, Blanka Grońska, Kamila Kameduła, Igor Krakowski, Krzysztof Wincza, Kacper Holz i Wojciech Bedus, Gratulujemy!