2019-03-08

Wokół symboli narodowych

Do udziału w IV edycji konkursu ,,Wokół symboli narodowych” zgłosiło się 23 uczniów klas drugich naszej szkoły. Jego celem było rozszerzenie wiadomości z historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych.
III miejsce zajęli: Amelia Bujniewicz-2b, Noemi Grobelska-2b, Julia Kotlińska-2c, Bartek Madejsza-2a, Kamil Małyszewicz-2c, Julia Markiewicz-2b, Olga Męch-2a, Konrad Płomiński-2b, Filip Tomczyk-2c, Marcin Trzeszczkowski-2b, Dominik Shiegel-2c, Amelia Szulecka-Kudlik-2a, Kacper Szwed-2c, Zuzanna Zatorska-2c.
Wyróżnienie otrzymali: Maria Adamczewska-2b, Arina Hariacha-2b, Maja Holz-2b, Oskar Pawlak-2b, Roksana Tataro-2b. Uczniowie otrzymali pamiątkowe koszulki, notesy, woreczki, układanki.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.