2019-04-10

Szkolne rekolekcje wielkopostne.

W dniach od 8 do 10 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych.
Nauka rekolekcyjna w poniedziałek i we wtorek odbywała w trzej modułach. Uczniowie podzieleni byli na trzy grupy, które na przemian miały zajęcia: Z Księdzem Rekolekcjonistą - nauka; z Księdzem Arkadiuszem – zajęcia muzyczne; z katechetką szkolną - projekcja filmów.
Rekolekcje stały się czasem nauki, zabawy i refleksji nad swoim życiem. W ostatnim dniu cała społeczność uczniowska wzięła udział we Mszy Świętej.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas nauki i modlitwy: Księdzu rekolekcjoniście Jackowi Brakowskiemu salezjaninowi, proboszczowi  parafii pw. Trójcy Świętej w Czaplinku i ks. Arkadiuszowi Proboszczowi naszej parafii i wszystkim opiekunom i uczestnikom.

Katarzyna Marchowiecka