2019-05-22

Lekkoatletyczne zmagania

Na kołobrzeskim stadionie lekkoatletycznym im. Michała Barty rozegrano w dniu dzisiejszym Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na bieżni, skoczni i rzutniach zaprezentowała sie piętnastoosobowa reprezentacja naszej szkoły. Złotą medalistką powiatowych mistrzostw została Marta Kucharycz w konkurencji rzutu oszczepem. Marta wywalczyła takze srebrny medal w konkursie pchnięcia kulą. Na trzecim stopniu podium stanęli biegacze średniodystansowi, rywalizująca w biegu na 600 m Nikola Lipska oraz zmagający sie z dystansem 1000 m Wojciech Bedus. Ponadto szkołę reprezentowali: Roksana BednarekKacper HolzKamila KamedułaJakub KisielWiktoria OsmanKatarzyna PlutaNorbert PłomińskiWiktor PsykałaZuzanna PytlochOskar RękasAnastazja Skowronek i Krzysztof Wincza. Gratulujemy!