2019-06-05

Międzyklasowo w "Dwa Ognie"

Większość klas szkoły podstawowej spisała się doskonale wystawiając samodzielnie składy drużyn do Międzyklasowych rozgrywek w „Dwa Ognie”. Pojedynki były bardzo wyrównane, a o zwycięstwie nierzadko decydował jeden punkt. W najmłodszej kategorii zwyciężyła klasa I „b” , wśród „średniaków” klasa IV „b”, a wśród piątoklasistów – klasa V „a”. W związku z tym, że impreza zbiegła się niemal z „Dniem Dziecka” to wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali słodkości i pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy przyznali także nagrodę fair play, a otrzymał ją Sammy Dudek. Przypominamy, że impreza przeprowadzona była w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, współorganizowanego przez Szkołę Podstawową i Uczniowski Klub Sportowy "Sokół ", trwającego w Gminie Ustronie Morskie od 26 maja. Gratulujemy!