2019-10-03

Lekcja wychowawcza w Hotelu Lambert

2 października w hotelu Lambert, dzięki uprzejmości właścicielki, uczniowie klasy 8a mieli okazję do odbycia ciekawej lekcji wychowawczej ”Poznajemy świat zawodów” w ramach realizacji Szkolnego Programu Doradztwa Zawodowego.
Pracownicy Lamberta wprowadzili uczniów w tajniki pracy kelnera, kucharza, recepcjonisty w dużym hotelu. Uczniowie zdobyli szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu pracy kucharza, kelnera, recepcjonisty, wykonywanych czynności, potrzebnych predyspozycji, wymaganych kompetencji, ścieżki rozwoju edukacyjnego i zawodowego.
Miłym i bardzo smacznym akcentem zajęć była degustacja naleśników.
Właścicielce hotelu, Pani Ewie, bardzo dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych zajęć i za przepyszny poczęstunek, a pracownikom hotelu za interesujące wprowadzenie uczniów w świat ich zawodów.

Uczniowie kl. 8a wraz wychowawcą