2019-10-11

Najlepsze biegaczki powiatu!

Na terenie parku przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2007 i mł.) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005 - 2006 ). Doskonale spisały się nasze reprezentacje dziewcząt, które wywalczyły tytuł mistrzyń i wicemistrzyń powiatu! Niepokonana okazała się strarsza nasza drużyna, która wręcz zdeklasowała swoje rywalki. Drużynę stanowiły: Mia Dudek, Maria Grab, Julia Iwan, Nikola Lipska, Aleksandra Sałach, Sonia Staszak, Alicja Szubert, Zofia Wierzbicka, Zuzanna Woltman, Weronika Znamiec i rezerwowa: Roksana Bednarek. Jako zwycięski zespół dziewczęta wystąpią w finale wojewódzkim, który odbędzie się 23 października w Tychowie. Po emocjonującej walce drugie miejsce wywalczyły młodsze dziewczęta w składzie: Maria Makowska, Justyna Klimorowska, Oliwia Surdyk, Zuzanna Zatorska, Agata Stanisławczyk, Magdalena Bartczak, Małgorzata Zając, Oliwia Piekarz, Maja Dudek i Patrycja Dojka. Chłopcy pomimo ambitnej walki znaleźli się poza podium. W reprezentacji szkoły wystąpili: chłopcy – roczniki 2007 i mł.: Sammy Dudek, Jakub Żeromski, Tobiasz Gnieciak, Przemysław Wojciechowski, Mateusz Ciba, Bartłomiej Holz, Bartosz Bączkowski, Karol Wolniewicz, Adrian Bahrylo i Dmytro Zaboienko; chłopcy – roczniki 2005 – 2006: Krzysztof Wincza, Oskar Rękas, Ignacy Górnowski, Igor Krakowski, Mateusz Olejnik, Sebastian Pawlak, Marcel Wiśniewski, Michał Bucki, Oskar Hawańczak, Wojciech Bernat i rezerwowi: Aleksander Taramas, Ernest Caban, Kuba Jobczyk, Gracjan Gabryszewski i Maciej Jabłoński. Gratulujemy!