2019-11-15

Dzieciaki do rakiet!

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Dzieciaki do rakiet”. Jest to ogólnopolska akcja banku BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodą w konkursie jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. Nagrodzonych zostanie aż 60 szkół!
Każdego dnia można oddać 1 głos na wybrane prace konkursowe. 50 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy.
Głosowanie potrwa do 30.11.2019r.  Lista zwycięzców zostanie opublikowana 03.12.2019 r.

WAŻNE:
Pamiętaj, że można oddać 1 głos dziennie z jednego adresu e-mail.

Głosuj na naszą szkołę! Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

Udostępnij  zgłoszenia w mediach społecznościowych, zachęć znajomych do głosowania!

Kliknij w baner i zagłosuj.