2020-01-09

Najmłodsi w ogólnopolskich konkursach

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas II-III wzięli udział w dwóch konkursach ogólnopolskich: ,,Z poprawna polszczyzną na co dzień” i ,, Z ortografią na co dzień”.

W kategorii klas 2 do II etapu konkursu ,,Z poprawną polszczyzną 2019/2020”zakwalifikowała się Katarzyna Ciania, a w kategorii klas 3 : Maria Adamczewska, Noemi Grobelska, Arina Hariacha,   Konrad Płomiński, Dominik Shlegel, Julia Kotlińska, Oskar Kieruzel, Zuzanna Zatorska.

W kategorii klas 2 do II etapu konkursu ,,Z ortografią na co dzień2019/2020 przeszli: Aleksandra Żmudzińska, Alicja Dzik, Alicja Pietrzak, Katarzyna Ciania, Lena Wachowicz, Malwina Kurkowska, Przemysław Walkowiak, a w kategorii  klas 3: Maria Adamczewska, Noemi Grobelska, Julia Markiewicz, Blanka Masiak, Julia Kotlińska, Dominik Shlegel.

II etap konkursów odbył się 7 i 8 stycznia 2020 r.

Życzymy wielu sukcesów.