2020-06-26

Podziękowania i życzenia

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim!

Serdecznie dziękuję Wam za miniony rok szkolny 2019/2020. Był on wyzwaniem dla wszystkich: nauczycieli, uczniów, rodziców. Jestem wdzięczna za to, że udało nam się szczęśliwie ukończyć rok szkolny i sprostaliśmy wyzwaniu nauki zdalnej.

Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za wytrwałość i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę, za serce.

Dziękuję Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za przekazanie młodemu pokoleniu wiedzy i kompetencji niezbędnych do kontynuacji nauki na kolejnym etapie edukacji.

Dziękuję Wam Drodzy Rodzice  za podjęcie trudu współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.

Wam Kochani Uczniowie przekazuję gratulacje i podziękowania za dobre i bardzo dobre wyniki oraz dbałość o dobre imię szkoły.

Wszystkim życzę spokojnych, słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego.

Drodzy Uczniowie pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

Wierzę, że we wrześniu spotkamy się pełni sił i zapału do dalszej pracy!

Mariola Ostrowska