2020-10-02

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

29 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią, podczas której kandydaci przygotowywali swoje plakaty wyborcze, w ten sposób zachęcali wyborców by oddali na nich głos. Do głosowania było uprawnionych 172 uczniów , frekwencja była rekordowo wysoka i wyniosła 94%. Komisja wyborcza w składzie: Bernadetta Cap, Alicja Szubert, Martyna Basarab i Nikola Małyszewicz czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. W skład Samorządu Szkolnego weszły osoby z największą liczba głosów: Julia Iwan, Alicja Szubert i Julia Dziewulska. Funkcję opiekuna nowo wybranego samorządu objęła p. Beata Wincza. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.