2021-04-20

Konkurs "Lekcja nieśmiecenia" odwołany

Otrzymaliśmy dzisiaj informację o odwołaniu konkursu "Lekcja nieśmiecenia". Fundacja Nasza Ziemia, która była organizatorem konkursu przesłała  następujące wyjaśnienie: "Jako organizator konkursu Lekcja Nieśmiecenia, z żalem informujemy, że wraz ze Sponsorem podjęliśmy decyzję o odwołaniu z dniem 20.04.2021 konkursu w dotychczasowej formule. Decyzja ta spowodowana jest licznymi przypadkami łamania regulaminu przez część uczestników, polegającymi w szczególności na sztucznym generowaniu głosów z wykorzystaniem botów, a tym samym - manipulowaniu wynikami konkursu. Zostanie on zorganizowany ponownie, w oparciu o nową formułę, a szczegóły na ten temat podamy szkołom 7 maja 2021." Wszystkim, którzy głosowali na naszą szkołę serdecznie dziękujemy.