2021-06-25

Uroczystość zakończenia roku szkolnego.

25 czerwca zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Podzielni na mniejsze grupy, bez większych uroczystości, ale z uśmiechami pożegnaliśmy wyjątkowy i niezwykle trudny dla wszystkich rok szkolny. Przez wiele miesięcy uczyliśmy się i pracowaliśmy zdalnie, mierząc się z trudnościami i zagrożeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa. Mimo długiego okresu nauki zdalnej aż sześcioro uczniów zakończyło rok szkolny z samymi ocenami celującymi, są to Zofia Lewandowska z kl. 4a, Noemi Grobelska 4b, Julia Kotlińska 4c, Dominik Shlegel 4c, Zuzanna Zatorska 4c i Igor Rymaszewski 6a. Tytuł Ucznia z Klasą otrzymał uczeń klasy 8b Aleksander Taramas. Na uroczystości pożegnania klas ósmych Dyrektor Mariola Ostrowska, a także Wójt Bernadeta Borkowska i Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Grzywnowicz wręczyli uczniom świadectwa ukończenia szkoły, a najlepszym także nagrody i dyplomy. Przed nami dwa miesiące wakacji, wszyscy wierzymy, ze we wrześniu bez przeszkód wrócimy do szkoły.