2016-11-02

Smacznie i zdrowo - informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!
W dniu 8 listopada br. (wtorek) w ramach realizacji Projektu „Zdrowo w Sieci -zdrowo w realu” odbędą się warsztaty dietetyczno-kulinarne „Smacznie i zdrowo” dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Warsztaty odbędą się na sali gimnastycznej w godz. 10.00-12.20 z przerwą obiadową w godz. 11.10-11.30. Prosimy  wyposażenie dziecka w fartuszek, opaskę na włosy lub czepek, deseczkę do krojenia i bezpieczny nożyk. Każde dziecko prosimy zaopatrzyć również w mały 200 ml słoiczek po dżemie. Mile widziana obecność po 2 rodziców z każdej klasy celem pomocy dzieciom w wykonywaniu czynności związanych z obróbką spożywczą. Chętnych rodziców prosimy o zgłaszanie się do wychowawców klas.
Warsztaty  oprowadzi pani Beata Mieczkowska-Miśtak, autorka książki pt. „Smaczny Kołobrzeg”.