2024-04-26

Targi edukacyjne

Uczennice i uczniowie klas 8a i 8b wzięli udział w tegorocznych Targach Edukacyjnych.

10 kwietnia uczniowie z klas ósmych pojechali do Zespołu Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich w Kołobrzegu, aby pod czujnym okiem Pani Marty Kosakowskiej oraz Elżbiety Kamińskiej uczestniczyć  w Targach Edukacyjnych 2024 dla uczniów szkół podstawowych z powiatu kołobrzeskiego, organizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Kołobrzegu. Ósmoklasiści mogli poznać ofertę edukacyjną wszystkich szkół ponadpodstawowch, które w interesujący sposób zaprezentowały swoje placówki przy stoiskach w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E. Gierczak w Kołobrzegu. Nasi uczniowie byli zadowoleni z proponowanych im ofert kształcenia na kolejnym etapie edukacji. Życzymy im powodzenia w dokonywaniu właściwych i odpowiedzialnych decyzji związanych z przyszłą pracą zawodową.