2024-09-03

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

2 września zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim zgromadzili się na placu przed szkołą, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.
Po zaśpiewaniu hymnu państwowego zgromadzonych powitali Dyrektor Szkoły Mariola Ostrowska i Wójt Gminy Ustronie Morskie Grzegorz Czachorowski. Następnie uczniowie pod opieką wychowawców udali się do klas, gdzie otrzymali informacje dotyczące planu lekcji i organizacji pracy w nowym roku szkolnym. Tego dnia w naszej szkole odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych i pasowanie
na ucznia. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do społeczności Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim. Nauczycielom, uczniom oraz rodzicom życzymy spokojnego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2024/2025.