2026-06-23

Egzamin na kartę rowerową

22 czerwca odbyła się część praktyczna egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch etapów: części teoretycznej oraz części praktycznej. Pozytywny wynik można było uzyskać wyłącznie po spełnieniu wymagań i zdobyciu odpowiedniej liczby punktów w obu częściach egzaminu.

Uprawnienia do otrzymania karty rowerowej zdobyli:

  • Maja Kucharycz
  • Nadia Cyran
  • Adam Żebrowski
  • Jan Czachorowski
  • Wojciech Woltman
  • Tymon Piątek
  • Kornelia Malak-Nowicka
  • Pola Dojka
  • Lilia Bucka
  • Wojciech Łada
  • Izabela Rzeczka
  • Roman Khaiertdinov
  • Gracjan Gasiński
  • Marcel Paniuk

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy pomyślnie zdali egzamin i uzyskali uprawnienia do samodzielnego poruszania się rowerem po drogach publicznych.

Monika Zielińska
Sylwia Budna