2026-06-23
Egzamin na kartę rowerową
22 czerwca odbyła się część praktyczna egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch etapów: części teoretycznej oraz części praktycznej. Pozytywny wynik można było uzyskać wyłącznie po spełnieniu wymagań i zdobyciu odpowiedniej liczby punktów w obu częściach egzaminu.
Uprawnienia do otrzymania karty rowerowej zdobyli:
- Maja Kucharycz
- Nadia Cyran
- Adam Żebrowski
- Jan Czachorowski
- Wojciech Woltman
- Tymon Piątek
- Kornelia Malak-Nowicka
- Pola Dojka
- Lilia Bucka
- Wojciech Łada
- Izabela Rzeczka
- Roman Khaiertdinov
- Gracjan Gasiński
- Marcel Paniuk
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy pomyślnie zdali egzamin i uzyskali uprawnienia do samodzielnego poruszania się rowerem po drogach publicznych.
Monika Zielińska
Sylwia Budna









