2022-01-18

Ogólnopolski konkurs na kroki!

GRAMY DLA WOŚP!

Już za 6 dni, 24.01 - zaczynamy wielką akcję wykonywania kroków w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, w konkursie dla szkół podstawowych!

Kroczymy po nagrody!

- opaski Huawei Band 4

- 1 000 000 PLN na rzecz WOŚP (każdy zarejestrowany uczeń to 5 zł dla WOŚP)

Nasza szkoła jest już zarejestrowana od kilku tygodni, a tylko 11 osób zainstalowało potrzebne aplikacje..., choć w naszej szkole jest ponad 300 uczniów!

Także do dzieła! To już ostatni moment!

Zarejestruj konto uczniowskie w aplikacji!

- Wystarczy pobrać apkę Pho3nix Kids ze sklepów Google Play oraz AppStore,

- zsynchronizować ją z aplikacją Google Fit (Android) oraz Apple Health (iOS)

- podążać za instrukcją: bit.ly/3Fzuzo8

Aby pobrać aplikację Google Fit na telefon, na którym jest aktywna kontrola rodzicielska, prosimy o wykonanie poniższych kroków.

Krok 1. Otwórz aplikację Family Link Family Link.

Krok 2. Wybierz swoje dziecko.

Krok 3. Na karcie „Ustawienia” kliknij Zarządzaj ustawieniami, a następnie Więcej i Ustawienia prywatności.

Krok 4. Stuknij Zarządzaj aktywnością w Google, a następnie Zarządzaj opcjami aktywności.

Krok 5. Spowoduje to przejście na myaccount.google.com, gdzie znajdziesz ustawienia kontroli aktywności dla swojego dziecka.

Krok 6. Dotknij elementu sterującego aktywnością aby go wyłączyć.

Powodzenia!