2022-05-18

Konkurs Mistrz Kuchni Junior

W dniach 16 i 17 maja br. odbył się Konkurs Mistrz Kuchni Junior organizowany przez Zespół Szkół nr 2 im. B. Krzywoustego w Kołobrzegu w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Był on skierowany do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych.  Konkurs składał się z dwóch etapów - etapu eliminacyjnego oraz finału, który odbył się 16 maja w Centrum Wyposażenia Gastronomii KLIMATEX. Uczeń naszej szkoły Bartosz Sokołowski z klasy 8b w finale Konkursu zajął III miejsce , natomiast uczeń klasy 8a Bartosz Kameduła został nagrodzony za kreatywność i odwagę wystąpienia przed tak szacownym jury jakim byli Szefowie Kuchni znamienitych w Kołobrzegu restauracji. W finale wzięło udział sześciu młodych, zdolnych kucharzy. Jesteśmy z nich dumni, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w kulinarnej przygodzie.