2022-05-20

Egzamin ósmoklasisty

Przed uczniami klas ósmych najważniejszy czas - 16 maja rozpoczął się nabór do szkół średnich, a już w przyszłym tygodniu przystąpią do egzaminu ósmoklasisty.

Harmonogram egzaminu 2022 przedstawia się następująco

24 maja 2022 (wtorek) godz. 9.00 – język polski,

25 maja 2022 (środa) godz. 9.00 – matematyka,

26 maja 2022 (czwartek) godz. 9.00 – język obcy

Uczniowie przychodzą do szkoły o godz. 8.30. Obowiązuje strój galowy, legitymacja szkolna, każdy zdający powinien mieć długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem), a na egzaminie z matematyki także linijkę. Rzeczy osobiste uczniowie pozostawiają w salach lekcyjnych: klasa 8a w sali nr 11 sp, klasa 8 b w sali nr 10 sp, klasa 8 c w sali nr 12 sp.

Na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

Drodzy ósmoklasiści!

Egzamin kończy Waszą dotychczasową edukację i stanowi początek kolejnego, nowego etapu Waszego życia. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Wam osiągnąć zamierzenia oraz zrealizować życiowe plany.

Życzymy Wam świetnych wyników. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia..

Dyrektor Szkoły i Nauczyciele