2022-06-20

Uczniowie na warsztatach "Pisane i malowane"

14 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach „Pisane i malowane”, które odbyły się w bibliotece gminnej. Pani Irena Wanda Koźmińska opowiedziała o swoich pracach, o stosowaniu różnych technik w swoich obrazach i grafikach. Pokazała różnice w stosowaniu materiałów, których używa. Pan Eugeniusz Koźmiński namawiał do pisania w każdej możliwej formie. Przeczytał swoje wiersze, opowiedział o początkach pisania, udzielił porad dotyczących zapisywania swoich myśli. Uczestnicy warsztatów dostali tomik najnowszej książki Pana Eugeniusza z ilustracjami żony Wandy.
Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025″.
Zdjęcia pochodzą ze strony biblioteki gminnej