4 września

O godzinie 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2006/2007. Serdecznie witamy uczniów klas pierwszych - tych ze szkoły podstawowej i gimnazjum, oraz nauczycieli, którzy w tym roku rozpoczynają pracę w naszej szkole.

Wszystkim życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym

7 września

Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej byli w kinie na filmie "Epoka lodowcowa 2". Bilety zafundowała im Szkoła Marzeń!

16 września

Dzisiaj "sprzątaliśmy świat". Klasy VI brały udział w programie "Obserwator Wybrzeża Europy". Zakończyliśmy dzień ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

19 września

Uczestniczyliśmy w pierwszej w tym roku szkolnym audycji umuzykalniającej dla szkół pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej. Koncert nosił tytuł "Zaproszenie do tańca.

Uczniowie klas I i II szkoły podstawowej spotkali się z panią policjantką. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

20 września

Odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe w których brali również udział uczniowie ze szkoły w Rusowie.

Najważniejszy jest udział w biegach, ale dzisiaj każdy chciał stanąć na podium, bo puchary wręczała była uczennica naszej szkoły - Daria Onyśko - reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w LA.

Koniecznie zajrzyjcie do fotogalerii! Może jest tam wasze zdjęcie z Darią?

25 września

Dzisiaj Biblioteka Publiczna w Ustroniu Morskim obchodziła Jubileusz 60 - lecia. Delegacja uczniów z p. Ewą Bielec na czele uczestniczyła w tej uroczystości. Życzymy dostojnej Jubilatce wielu wiernych czytelników i dużo sukcesów w dalszej działalności!

26 września

Zgodnie z Kalendarium Wyborczym Rady Samorządu Uczniowskiego do 15 września wszyscy byli zapoznani z Regulaminem wyborów SU. Tego samego dnia powołano komisje wyborcze, a do 18 września mogli zgłaszać się kandydaci do Rady SU.

18 - 22 września trwała kampania wyborcza - kandydaci prezentowali swoje programy wyborcze, a wyborcy zachęcali do głosowania na swoich kandydatów - cała szkoła (i nie tylko...) była obwieszona plakatami.

23 - 25 września - cisza przedwyborcza i wreszcie dzisiaj - wybory. Według wstępnych informacji frekwencja dopisała.

Znamy już wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego:

- szkoła podstawowa - Grzegorz Wieczorek, Dominika Dziewiałtowicz, Wiktor Buszka

- gimnazjum - Marta Poniedziałek, Angelina Kula, Dominika Supińska, Przemysław Tabaczyński.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w działaniu!

28 września

Dzisiaj uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, zaproszeni goście i rodzice.

29 września

Klasa II A i II B gimnazjum pojechały z wychowawcami na wycieczkę rowerową.

Rozpoczęcie roku szkolnego