2013-12-19

Wspólne kolędowanie

Nasza szkoła zaprosiła wszystkich pracowników jednostek organizacyjnych oraz mieszkańców na wspólne kolędowanie  przy Urzędzie Gminy. Na apel odpowiedzieli nauczyciele, pracownicy i dzieci ustrońskiego przedszkola, urzędnicy Urzędu Gminy, pracownicy GOPS, GOSIR, GOK, Radni Gminy oraz strażacy.

Nauczyciele naszej szkoły zaśpiewali kolędę "Gdy się Chrystus rodzi", uczniowie klas I - III szkoły podstawowej - "Lulajże Jezuniu", a ich starsi koledzy z klas IV - VI - "Mędrcy Świata". Gimnazjaliści zaprezentowali kolędę "Cicha Noc".

W bożonarodzeniowym klimacie wszyscy przybyli chętnie włączali się we wspólne kolędowanie oraz mieli okazję skosztować czerwonego barszczu, smakowitych przekąsek a także przełamać się opłatkiem.

Dodatkową atrakcją była loteria, w której można było wygrać choinki ufundowane przez dyrektorów i kierowników jednostek UG lub karnety wstępu na basen HELIOS.