2014-01-06

Trzech Króli

6 stycznia czyli w Uroczystość Trzech Króli na Mszy św. o godz. 10.30, uczniowie z naszej szkoły przedstawili swoim rodzicom, parafianom jak również wszystkim odpoczywającym w naszej Gminie „Jasełka”. Jest to szczególny dzień dla dzieci z Kółka Misyjnego gdyż właśnie w Święto Trzech Króli przeżywamy również  Misyjny Dzień Dziecka. Przygotowane przez nas w tym roku Jasełka doskonale wkomponowały się w charakter tego dnia. Dzieci z klas młodszych w pantomimie przedstawiły m.in. problemy świata, z którymi na co dzień borykają się nasi koledzy i koleżanki w dalekich krajach misyjnych. Szczególnie w tym dniu pragniemy solidaryzować się z nimi. Chcemy poprzez modlitwę i wyrzeczenia dołożyć wszelkich starań aby wszystkie dzieci na całym świecie mogły w radości, pokoju i miłości przeżywać swoje dzieciństwo.