2014-02-15

Bale karnawałowe

Ostatniego dnia przed feriami zimowymi odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

W tym samym dniu odbył się Bal Karnawałowo-Walentynkowy dla klas IV-VI Szkoły Podstawowej.  Na parkiecie gościliśmy: królowe, królów, królewny, rycerzy, dzikich i  ciemnoskórych, pajace i klownów itd. W trakcie balu wszyscy uczestnicy bawili się doskonale w rytmie ulubionych utworów muzyki młodzieżowej. Samorząd Uczniowski przygotował i przeprowadził konkurs na Króla i Królową balu. Zwycięzcy - Karina Wachowicz i Antoni Szklarski otrzymali nagrody oraz lśniące korony. W czasie balu można było zadedykować utwór muzyczny swojej sympatii w ramach poczty Walentynkowej. W tym dniu również  "walentynkowi posłańcy" doręczali listy i słodkie upominki nadane wcześniej,  a które trafiały do wskazanych adresatów.