2014-03-26

Godzina dla Ziemi

Uczniowie gimnazjum zachęcają wszystkich do przyłączenia się do akcji „Godzina dla Ziemi”.
Godzina dla Ziemi WWF to prosta idea, która przerodziła się w największą na świecie inicjatywę społeczną. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, w symbolicznym geście troski o naszą wspólną Planetę.
W ramach realizowanych projektów gimnazjalnych akcję wśród młodszych i starszych uczniów naszej szkoły propagują: Michalina Grzywnowicz, Sebastian Żuchowski, Martyna Żuchowska, Mateusz Klukowski, Patryk Pogorzelec i Bartek Przybylski.
Jak włączyć się do akcji? 29 marca, w sobotę, o 20.30 wyłączyć światło w domu na 1 symboliczną godzinę i pokazać, że los Ziemi nie jest nam obojętny! Razem możemy uratować naszą planetę przed globalnym ociepleniem!
Więcej informacji na stronie www.godzinadlaziemi.pl