2014-06-05

Turnieje Mini Piłki Siatkowej z okazji ,,Dnia Dziecka"

W sali Zespołu Szkół w dniach od 2 do 5 czerwca rozgrywano Turnieje Mini Piłki Siatkowej z okazji ,,Dnia Dziecka” dla uczniów klas IV, V - VI i I - III gimnazjum.
W poniedziałek, jako pierwsi do zmagań przystąpili uczniowie klas czwartych. Po zaciętych pojedynkach w kategorii dziewcząt triumfowała Kinga Szulecka, przed Nikolą Mazurewicz i Martą Walkowiak. W grupie chłopców niepokonany okazał się Antonii Szklarski, na drugiej pozycji uplasował się Paweł Tomoń, a na trzeciej Rafał Kubiak.
W kolejnym dniu siatkarskich rozgrywek walczyły w grze dwójkowej dziewczęta z klas V - VI. Zwyciężyły Alicja Haratyk z Klaudią Szulecką, przed Malwiną Piekarz i Julią Jurgielewicz, na trzeciej pozycji ,,znalazły się" Oliwia Bujniewicz i Julia Bałtruszis.
W środę rozegrano turnieje gimnazjalistek i gimnazjalistów. W grupie dziewcząt najlepsze okazały się Michalina Grzywnowicz z Julią Wincza, drugie miejsce zajęły Katarzyna Idzik z Kamilą Kordowską, a trzecie Klara Krakowska z Martą Znamiec. W rywalizacji chłopców triumfowali Dawid Malarewicz z Sebastianem Zuchowskim, przed Rafałem Tulinem Bartłomiejem Stasiakiem. Na trzeciej pozycji uplasowali się Wojciech Bielak z Łukaszem Tulinem
W czwartek, jako ostatni turniej rozegrali chłopcy z klas V i VI. Pierwsze miejsce wywalczyli Wiktor Makowski Adrianem Kurczakiem, drugie Szymon Miller z Cezarym Ziółkiem, a trzecie Remigiusz Kręglewski z Oskarem Nowickim.
Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także zaproszenia do punktów gastronomicznych na gofry, lody i desery. Sponsorami słodkości są Państwo Kudlińscy ,,Atlantic”, Państwo Męch ,,Caffe Ambrozja”, Państwo Rejbo „Lody z automatu, gofry, desery” i Państwo Piątkiewiczowie ,,Aga”.