2014-06-25

Kiermasz podręczników używanych

Uwaga uczniowie klas IV i V Szkoły Podstawowej

W środę, 25.06.2014r., w godzinach od 9.00 do 10.30 na terenie Szkoły Podstawowej  (na dolnym holu) odbędzie się kiermasz podręczników używanych.

Uczniowie klas IV będą mogli odsprzedać swoje podręczniki uczniom obecnych klas III.  Uczniowie klas V będą mogli odsprzedać swoje podręczniki uczniom obecnych klas IV. Książki powinny być przygotowane do sprzedaży: estetyczny wygląd, zbędne rzeczy usunięte, wycenione. Uczniów chętnych do sprzedaży bądź kupna zapraszamy do udziału w kiermaszu.

Uwaga uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej

Uczniowie klas VI mogą odkupić podręczniki od obecnych klas I Gimnazjum. Chętnych uczniów zapraszamy do udziału w kiermaszu.

Uwaga uczniowie Gimnazjum

W środę, 25.06.2014r., w godzinach od 11.00 do 12.30 na terenie Gimnazjum (przy drzwiach wejściowych), odbędzie się kiermasz podręczników używanych. Książki powinny być przygotowane do sprzedaży: estetyczny wygląd, zbędne rzeczy usunięte, wycenione. Uczniów chętnych do sprzedaży bądź kupna zapraszamy do udziału w kiermaszu.