2014-10-16

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Bardzo dobrze spisały się reprezentantki szkoły podstawowej i gimnazjum, które w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęły trzecie miejsca. Zawody rozegrano w parku przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu. Drużynę stanowiło dziesięć zawodniczek, a każda miała do pokonania dystans 800 metrów.  W rywalizacji chłopców naszym biegaczom ze szkoły podstawowej udało się wywalczyć czwartą lokatę, a gimnazjalistom piątą. W składach drużyn znaleźli się:

Dziewczęta SP: Kamila Kameduła, Agata Kwiecińska, Anna Mazurewicz, Nikola Mazurewicz, Martyna Nowak, Maria Sochacka, Jagoda Walasek, Julia Wierzbicka, Iwona Woszczak, Klaudia Ziółek i rez. Julia Żolik;

Chłopcy SP: Wojciech Bedus, Beniamin Kochmann, Tomasz Kotliński, Rafał Kubiak, Sebastian Łukasiewicz, Wiktor Makowski, Oskar Malarewicz, Wiktor Proć, Michał Tokarski, Robert Żolik

Dziewczęta GIM.: Natalia Aleksiak, Oliwia Bujniewicz, Maria Knapik, Klaudia Kucharska, Maja Piesik, Nikola Siwińska, Julia Wincza, Daria Wiśniewska, Marta Znamiec, Martyna Żuchowska i rez. Julia Szubert;

Chłopcy GIM.: Dawid Adamczyk, Damian Konarski, Remigiusz Kręglewski, Dominik Lewandowski, Daniel Makowski, Jakub Męch, Konrad Rymarczyk, Arkadiusz Taramas, Andrzej Ziółkowski i Sebastian Żuchowski.