2023-02-25

Ferie zimowe - podsumowanie

W trakcie tegorocznych ferii zimowych, w ramach zorganizowanych przez p. Monikę Zielińską, p. Sylwię Budną, p. Marzenę Lewandowską i p. Danutę Lewosińską zajęć w świetlicy, odbyły się warsztaty modelowania z gliny "Miau kotku na płotku", warsztaty rękodzielnicze "Szydełkowanie z Alicją", zajęcia manualne "Mnóstwo zabawnych pomysłów dla małych artystów - tworzenie dzieła krok po kroku" oraz "Kolorowe mandale i laleczki z włóczki". Warsztaty prowadziły uczennice naszej szkoły: Alicja Pietrzak i Elina Marchuk.  Od pierwszego dnia ferii dzieci korzystały także z seansów filmowych, w trakcie których obejrzeliśmy ulubione bajki: "Pocahontas", "Gwiazda Kopernika"  i "Mulan". Dzieci mogły również malować na szkle farbami. Celem zajęć było rozwijanie zainteresowań i rozszerzanie umiejętności artystycznych, a także przedstawienie nowych form i możliwości spędzania czasu wolnego, niekoniecznie związanego z zewsząd "zalewającymi" dzieci multimediami i nowinkami technicznymi. Czas spędzony na zajęciach będzie mile wspominany. Zapraszamy serdecznie na warsztaty świąteczne, których plan będzie przedstawiony w najbliższym czasie.