2024-01-10

Jasełka w Stowarzyszeniu PSONI

Wyjazd z jasełkami do Stowarzyszenia PSONI w Kołobrzegu

W nagrodę od Pani Dyrektor za piękne występy, uczniowie klas 2a i 2b oraz zespół teatralny "Bursztynek" pojechali na artystyczną wycieczkę do niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz dorosłych ze Stowarzyszenia PSONI przy ul. Mazowieckiej 29 w Kołobrzegu z przedstawieniem jasełkowym. Występy były rejestrowane przez ekipę z Telewizji Kablowej w Kołobrzegu. Nasze dzieci po zachwycającym występie z radością udzielały wywiadu. Otrzymały piękne podziękowania, a najważniejsza była dla nich ogromna radość publiczności,  wśród której wielkie brawa biły dzieci, młodzież i dorośli z niepełnosprawnościami. Na temat występu pojawiły się bardzo budujące informacje w wiadomościach telewizji kablowej Kołobrzeg TKK oraz zdjęcie i wywiad w tygodniku katolickim „Gość Niedzielny”. Spotkanie pozostanie na długo w pamięci uczniów, którzy mogli nauczyć się od niepełnosprawnych przyjaciół eksponowania radości i zachwytu. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie i wsparcie.