Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu

Od miesiąca października do grudnia 2016r. nasza szkoła, realizuje projekt „Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu”.
Jest to projekt w ramach Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła" wpisujący się w rekomendowane przez Wojewódzki Zespół Koordynujący na terenie woj. zachodniopomorskiego działania na 2016 r. tj. przeciwdziałanie używaniu substancji psychoaktywnych przez uczniów i wychowanków oraz profilaktyka uzależnienia od gier komputerowych, Internetu, hazardu, a także promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.
Projekt angażuje całe środowisko szkolne: uczniów, ich rodziny, nauczycieli, dyrekcję , pracowników szkoły oraz lokalne instytucje.
W ramach Projektu realizowane zostaną działania, mające na celu szerzenie wiedzy w zakresie profilaktyki uzależnień, a także dobroczynnych skutków prowadzenia zdrowego stylu życia. Będą to warsztaty teoretyczne i praktyczne, zawody sportowe, lekcje poglądowe, konkursy plastyczne, prezentacje multimedialne, warsztaty kulinarne.

Patronat medialny nad projektem objęła Gazeta Kołobrzeska.

Prezentacje wykonane w ramach projektu
 Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnych, które powstają w ramach projektu „Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu” czytaj więcej »
 <<wrzesień 2017>>

zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl