Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
Drugoklasiści świętowali Dzień Dziecka
 31 maja uczniowie klas drugich z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli w przejażdżce kolejką turystyczną ulicami Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Zachowaj Trzeźwy Umysł
 Jak co roku, Młodzieżowy Patrol Drogowy z naszej szkoły w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” zorganizował akcję pn. „Jabłko czy cytryna” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły”. czytaj więcej »
Święto Szkoły Podstawowej
 W rocznicę urodzin patronki Szkoły Podstawowej – Marii Konopnickiej – obchodzone jest co roku Święto Szkoły. Jest to uroczystość przybliżająca uczniom szkoły postać pisarki oraz rozwijająca ich twórczość i zainteresowania. czytaj więcej »
Rewelacyjne atrakcje w Łebie
 27 maja 2019 r. uczniowie IV b odwiedzili park dinozaurów, który jest wizytówką Łeby.  czytaj więcej »
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH wystartował!
Na przyszkolnym "Orliku" przy pięknej, słonecznej pogodzie rozegrano bieg na 600 metrów w czterech kategoriach wiekowych. czytaj więcej »
Kolejne sukcesy rowerowych drużyn
 Drużyna w składzie: Małgorzata Zając, Zuzanna Bolechowska, Sammy Dudek i Mateusz Ciba zajęła pierwsze, a zespół: Nikola Liszka, Wiktoria Rudzka i Kuba Węclewski trzecie miejsce w eliminacjach wojewódzkich Turnieju BRD Szkół Podstawowych. czytaj więcej »
XI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH
W dniach 26.05. – 01.06.2019 r. na terenie Gminy Ustronie Morskie odbywać się będą imprezy sportowe w ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.  czytaj więcej »
Lekkoatletyczne zmagania
W Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na bieżni, skoczni i rzutniach zaprezentowała się piętnastoosobowa reprezentacja naszej szkoły.  czytaj więcej »
Mały Rolnik na Zielonej Farmie
 20 maja uczniowie klasy 2b i 2c uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa edukacyjnego ,,Zielona Farma” koło Białogardu. czytaj więcej »
Czwórboistki na medal
Po raz kolejny do zmagań przystąpiły dzieci z roczników 2006 i mł., tym razem w trudnej konkurencji, bo w czwórboju lekkoatletycznym. czytaj więcej »
Drużynowo na podium!
Nasi reprezentanci wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej w XIV Międzyszkolnych Zawodach Pływackich „Umiem Pływać!” w Koszalinie w gronie jedenastu startujących zespołów. czytaj więcej »
Z ortografią na co dzień
 17 maja odbył się III etap ogólnopolskiego konkursu "Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Trójbojowe mistrzostwa
W rozegranych Mistrzostwach Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2008 i mł.) nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły trzecie lokaty. czytaj więcej »
Puchary i rowery zdobyte!
 Kolejny sukces uczniów naszej szkoły w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. czytaj więcej »
Komunikat dla rowerzystów
Wszyscy uczniowie dojeżdżający rowerami do szkoły zobowiązani są przypinać rowery do stojaków.  czytaj więcej »
Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne
 14 maja odbyły się w naszej szkole eliminacje konkursu recytatorskiego Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne. To już 51. edycja tego konkursu. czytaj więcej »
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty
Uczniowie klasy trzeciej przystąpili do swojego pierwszego sprawdzianu - testu trzecioklasisty. czytaj więcej »
Wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA"
26 kwietnia nastąpiło wręczenie nagród i wyróznień w konkursie plastycznym "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA" czytaj więcej »
Dni wolne
2019-04-25 Dni wolne
Informujemy, że dni 29, 30 kwietnia, 2 maja to w szkole dni wolne od zajęć edukacyjnych. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<lipiec 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl