Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Wydarzenie

Tytuł wydarzenia:12.10. - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Data wydarzenia:2017-10-12 (8.30 - 13.30)
Miejsce:Park przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu
Organizator:Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy

Osoby wyznaczone do reprezentowania szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 
Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy informuje, że Kołobrzeska Olimpiada Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych (szczebel powiatowy) odbędzie się 12.10.2017 r. tj. czwartek w parku przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu.
 
Godzina 8.30 – zbiórka przed szkołą
Godzina 9.20 – zgłoszenia zespołów – Igrzyska Dzieci
Godzina 9.30 – bieg dziewcząt – Igrzyska Dzieci
Godzina 10.10 – bieg chłopców – Igrzyska Dzieci
Godzina 10.50 – zgłoszenia zespołów – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Godzina 11.00 – bieg dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Godzina 11.40 – bieg chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Planowana godzina powrotu ok. 13.30
 
- Zespół składa się z 10 zawodników + 1 rezerwowy z danej szkoły, osobno dla dziewcząt 
i chłopców.
- Szkoły podstawowe ID rocznik 2005 i młodsi startują na dystansie 10 x 800 m – dziewczęta 
i chłopcy.
- Szkoły podstawowe IMS rocznik 2002 – 2004 startują na dystansie 10 x 1000 m – dziewczęta 
i chłopcy.
- Strefa zmian wynosi 20 m. 
- Do mistrzostw województwa awansuje zwycięzca zawodów.
- Zawodnicy muszą obowiązkowo posiadać numery startowe (nazwa szkoły, numer zawodnika), zawodnicy bez numerów startowych nie zostaną sklasyfikowani.
- Zawodnicy nie mogą mieć przeciwwskazań zdrowotnych do brania udziału w zawodach sportowych.
 
Dziewczęta – roczniki 2005 i mł.:
 
1. Alicja Szubert
2. Roksana Hofman
3. Maria Makowska
4. Aleksandra Sałach
5. Nikola Lipska
6. Laura Pietrzak
7. Mija Dudek
8. Klaudia Kręglewska
9. Justyna Klimorowska
10. Sonia Staszak
11. Anastazja Olejnik – rez.
12. Oliwia Piekarz – rez.
13. Agata Stanisławczyk – rez.
 
Dziewczęta – roczniki 2002 – 2004:
 
1. Kamila Kameduła
2. Klaudia Ziółek
3. Wiktoria Pietrzak
4. Jagoda Walasek
5. Nikola Liszka
6. Nikola Cyran
7. Wiktoria Rudzka
8. Angelika Szulc
9. Marta Ciba
10. Maria Sochacka
11. Zuzanna Magda – rez.
12. Anastazja Skowronek – rez. 
13. Agata Kwiecińska – rez.
14. Jagoda Paprzycka – rez.
 
Chłopcy – roczniki 2005 i mł.:
 
1. Sammy Dudek
2. Damian Kubiak
3. Ignacy Górnowski
4. Oskar Rękas
5. Gracjan Gabryszewski
6. Wojciech Bernat
7. Szymon Pindel
8. Mateusz Olejnik
9. Krzysztof Wincza
10. Ernest Caban
11. Kornel Kameduła – rez.
12. Przemysław Wojciechowski – rez.
 
Chłopcy – roczniki 2002 – 2004:
 
1. Tomasz Kotliński
2. Wojciech Bedus
3. Wiktor Makowski
4. Oskar Malarewicz
5. Paweł Tomoń
6. Sebastian Łukasiewicz
7. Antoni Szklarski
8. Jakub Skwarski
9. Wiktor Proć
10. Marcel Nowicki
11. Tomasz Borowski – rez.
12. Filip Kopiel – rez.
Share |
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2017>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl