Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Wydarzenie

Tytuł wydarzenia:14.10. - Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży
Data wydarzenia:2017-10-14 (8.00 - 16.00)
Miejsce:Kołobrzeg
Bilety/warunki uczestnictwa:zawodnicy UKS "Sokół"

Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży – Kołobrzeg Sprint Cup Kołobrzeg 14.10.2017 r. (sobota)

Zawodnicy UKS "Sokół" zgłoszeni do zawodów:

I Blok - roczniki 2008 i mł.:
1. Maja Dudek - 25 m stylem grzbietowym
2. Sara Hofman - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
3. Julia Kotlińska - 25 m stylem dowolnym, 25 m stylem grzbietowym
4. Nikola Pączek - 25 m stylem grzbietowym
5. Oliwia Surdyk - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
6. Borys Bartczak - 25 m stylem grzbietowym
7. Sammy Dudek - 25 m stylem grzbietowym
8. Igor Rymaszewski - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
9. Dominik Shlegel - 25 m stylem grzbietowym
10. Borys Struszczak - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
11. Marcin Trzeszczkowski - 25 m stylem grzbietowym
12. Dawid Wróblewski - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
13. Jakub Węglowski - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
14. Aleksandra Windorpska - 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym
15. Małgorzata Zając - 25 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym
16. Zuzanna Zatorska - 25 m stylem grzbietowym

II Blok - roczniki 2007 i starsi:
1. Martyna Basarab - 50 m stylem grzbietowym
2. Marcelina Bielak - 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym
3. Maria Cholewińska - 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym 
4. Mia Dudek - 50 m stylem grzbietowym
5. Justyna Klimorowska - 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym, sztafeta mieszana 6 x 50 m stylem dowolnym
6. Aleksandra Lipska - 50 m stylem dowolnym
7. Maria Makowska - 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym, sztafeta mieszana 6 x 50 m stylem dowolnym
8. Laura Pietrzak - 50 m stylem dowolnym
9. Oliwia Pączek - 50 m stylem grzbietowym
10. Nicole Roszczyńska - 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym
11. Damian Kubiak - 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym
12. Piotr Radka - 50 m stylem dowolnym
13. Antoni Szklarski - 50 m stlem dowolnym, sztafeta mieszana 6 x 50 m stylem dowolnym
14. Krzysztof Zając - 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym
15. Mateusz Świecki - 50 m stylem dowolnym
16. Karina Wachowicz - 50 m stylem grzbietowym
17. Julia Wruck - 50 m stylem grzbietowym
18. Tomasz Kotliński - 50 m stylem dowolnym, sztafeta mieszana 6 x 50 m stylem dowolnym
19. Wiktor Makowski - 50 m stylem dowolnym, sztafeta mieszana 6 x 50 m stylem dowolnym
20. Roksana Hofman - 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym, sztafeta mieszana 6 x 50 m stylem dowolnym
21. Bernadetta Cap - 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym
 
- opiekunami podczas zawodów będą: I blok - p. Monika Regińska, II blok - p. Krzysztof Grzywnowicz i p. Łukasz Gąsior
- transport: dzieci młodsze (z bloku I) - rodzice w swoim zakresie - godz. 8.00 - zbiórka przed basenem "Millenium", dzieci starsze (z bloku II) - rodzice w swoim zakresie - zbiórka - godz. 11.00 przed basenem "Millenium" - w przypadku problemu z dowozem dziecka do Kołobrzegu proszę skontaktować się z p. M. Regińską.
- klub pokrywa opłatę startową w wysokości 30 zł za osobę, toteż rezygnację z zawodów z powodów losowych proszę w trybie pilnym zgłosić do p. M. Regińskiej pod nr tel. 501-846-130, 
 
I. Termin i miejsce zawodów: zawody odbędą się 14 października 2017 roku (sobota) w pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 38: 
 
I Blok – roczniki 2008 i młodsze
godz. 8.15 – rozgrzewka zawodników
godz. 8.55 – zbiórka wszystkich zawodników na plaży basenu
godz. 9.00 – rozpoczęcie konkurencji
ok. godz. 11.00 – planowane zakończenie
 
II Blok – roczniki 2007 i starsi
godz. 11.15 – rozgrzewka zawodników
godz. 11.55 – zbiórka wszystkich zawodników na plaży basenu i oficjalne otwarcie zawodów
godz. 12.00 – rozpoczęcie konkurencji
ok. godz.16.00 – zakończenie zawodów
II. Uczestnictwo: W zawodach uczestniczyć mogą zawodnicy z roczników 2011 i młodsi, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, zgłoszeni przez Kluby, Szkółki Pływackie, Szkoły, Przedszkola.
 
III. Konkurencje i podział na roczniki: 
1. 2011 i młodsze – 25 m z przyborem (deską), 25 m stylem grzbietowym 
2. Rocznik 2010 – 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym 
3. Rocznik 2009 – 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem klasycznym, 25m stylem dowolnym, 
4. Rocznik 2008 – 25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem klasycznym, 25 m stylem dowolnym, 
5. OPEN rocznik 2008 i młodsze – 50 m stylem grzbietowym 
6. Rocznik 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 – 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym
7. Sztafeta mieszana – 6 x 50 m stylem dowolnym (minimum 3 dziewczyny) każda osoba z innej kategorii wiekowej (2007 – 2002)
 
IV. Sposób przeprowadzenia zawodów seriami na czas. O kolejności zajętych miejsc decydują wyniki czasowe. Zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach w każdym bloku + sztafeta. Rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach nastąpi na zasadach ogólnych.
 
V. Nagrody:  zawodnicy otrzymują: medale za miejsca I – III i dyplomy za miejsca I – VI w każdej konkurencji i kategorii wiekowej. W konkurencji sztafetowej drużyny otrzymują dyplomy/puchary za trzy pierwsze miejsca. Organizator zastrzega sobie możliwość wręczenia dodatkowych nagród.
 
VI. Postanowienia końcowe 
a. Na zawodach obowiązują przepisy FINA i PZP. 
b. Zgłaszając się do zawodów zawodnicy i trenerzy oświadczają, że ich wizerunek może zostać wykorzystany w mediach i folderach 
c. W sprawach nie ujętych w niniejszym regulaminie decyduje Sędzia Główny w porozumieniu z organizatorami. 
d. Wszelkie pytania i wątpliwości można zgłaszać do organizatorów na adres: mkpkolobrzeg@gmail.com
 
Share |
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2017>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl