Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Wydarzenie

Tytuł wydarzenia:20.03. - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych
Data wydarzenia:2019-03-20 (10.00 - 13.00)
Miejsce:Park w Ustroniu Morskim
Organizator:KSZS, SP Ustronie Morskie, UKS "Sokół" Ustronie Morskie

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Termin: 20.03.2019 r. (środa)
Godzina: 10.00 – 13.00 – uczniowie zwolnieni z lekcji po 2 godzinie lekcyjnej, o godz. 9.40 - pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego przejdą do parku, po zakończonych zawodach uczniowie zwolnieni z zajęć.
Miejsce: Park w Ustroniu Morskim
Udział wezmą wyznaczone drużyny

Za udział w zawodach uczniowie otrzymają punkty w konkursie "Najlepszy uczeń – sportowiec Szkoły Podstawowej" zgodnie z regulaminem. Zawody rozgrywane będą w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego) zatem uzyskać można następującą liczbę punktów:
1) za miejsce I – 200 pkt.
2) za miejsce II – 190 pkt.
3) za miejsce III – 180 pkt.
4) za miejsce IV – 160 pkt.
5) za dalsze miejsca punktacja zgodna z regulaminem dostępnym na stronie szkoły: www.szkola.ustronie-morskie.pl – podstrona – Sport

Igrzyska Dzieci:
Uczestnictwo: w zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców, zespół składa się z 8 uczniów/uczennic z roczników jak niżej:
a. 4 uczniów/uczennic – grupa młodsza 2008 i młodsi,
b. 4 uczniów/uczennic – grupa starsza 2006 – 2007.
Program zawodów – biegi na dystansach:
- dziewczęta rocznik 2008 i młodsze - biegi na dystansie 800 m – 1000 m,
- chłopcy rocznik 2008 i młodsi - biegi na dystansie 800 m – 1000 m,
- dziewczęta rocznik 2006 – 2007 - biegi na dystansie 1000 m – 1200 m,
- chłopcy rocznik 2006 – 2007 - biegi na dystansie 1000 m – 1200 m.

Skład drużyny dziewcząt:
dziewczęta starsze:
1. Alicja Szubert
2. Roksana Hofman
3. Maria Makowska
4. Justyna Klimorowska
rezerwowe: Agata Stanisawczyk, Anastazja Olejnik, Oliwia Piekarz

dziewczęta młodsze:
1. Oliwia Surdyk
2. Sara Hofman
3. Amelia Klukowska
4. Maja Rojek
rezerwowe: Zuzanna Zatorska, Aleksandra Windorpska, Małgorzata Zając, Maja Dudek

Skład drużyny chłopców:
chłopcy starsi:
1. Bartłomiej Holz
2. Szymon Pindel
3. Ignacy Górnowski
4. Mateusz Olejnik
rezerwowi: Karol Wolniewicz i Arkadiusz Taramas

chłopcy młodsi:
1. Sammy Dudek
2. Filip Suder – Maksymowicz
3. Tobiasz Gnieciak
4. Wojciech Bartczak
rezerwowi: Mateusz Ciba, Jakub Żeromski, Mikołaj Bugiel

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003 – 2005):
Uczestnictwo: w zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców, zespół składa się z 4 uczniów/uczennic z roczników 2003 – 2005.
Program zawodów – biegi na dystansach:
- dziewczęta rocznik 2003 – 2005 – biegi na dystansie 1500 m – 2000 m,
- chłopcy rocznik 2003 – 2005 - biegi na dystansie 1500 m – 2000 m.

Skład drużyny dziewcząt:
1. Aleksandra Sałach
2. Kamila Kameduła
3. Nikola Lipska
4. Maria Sochacka
rezerwowe: Natalia Bodzioch, Mia Dudek, Weronika Znamiec

Skład drużyny chłopców:
1. Oskar Malarewicz
2. Wojciech Bedus
3. Kacper Holz
4. Krzysztof Wincza
rezerwowi: Igor Krakowski, Dawid Wardziński, Paweł Tomoń

Sposób przeprowadzenia zawodów: Dystanse dostosowane do warunków terenowych, ukształtowania terenu i innych czynników. Start wspólny w poszczególnych kategoriach z tym, że drużyny ustawiają się w rzędach po 4 zawodników; wyznaczeni przez nauczyciela liderzy na linii startu, pozostali zawodnicy, wg ustaleń drużyn za nimi.

Uczniowie nie mogą mieć przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w zawodach sportowych.

Share |
Kalendarz wydarzeń
 <<marzec 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl